Stránka 1 z 1

[Old] Garmin GrabKey (detekce klíčů v souboru img)

OdeslatOdesláno: 13.07.07 0:37 (Pá)
od Logman
Program: Garmin GrabKey

Popis: Malá, ne moc důležitá utilitka pro detekci odemykacích klíčů v souborech img generovaných aplikací MapSource.

Verze: 0.5

Poznámka: Tenhle mini prográmek jsem napsal na popud jednoho známého, a i když jsem jej považoval za neužitečný, nakonec jsem ho párkrát využil. Předem upozorňuju, že se nejedná o žádný hack. Jediné co to umí je vyčtení odemykacích klíčů, které byly při generování map k souboru img přiloženy. Třeba někdo se někomu bude hodit. Detekované klíče je možné zkopírovat do schránky nebo uložit do souboru.

U velkých img souborů (více jak 1GB), může detekce nějakou dobu trvat a rozhodně rychlejší je před samotnou detekcí zkopírování img souboru na pevný disk PC než detekce přes USB. Pro ukončení detekce slouží klávesová zkratka ALT + F4. V aplikaci nejsou použity žádná dialogová okna, pouze klasické msg.

NOTE: The GrabKey is very old and very very slow app for remain a unlock code from img files. Do remember, the GmapTool is most effective tools!


ČTĚTE: Tento program již nemá smysl stahovat. Daleko rychlejší metodu získání klíče můžete získat například použitím nástroje GmapTool.

GarminGrabKey.zip

Re: Garmin GrabKey (detekce klíčů v souboru img)

OdeslatOdesláno: 24.12.07 11:20 (Po)
od Logman
Zde je možné stáhnout nástroj, který umí přímo dekódovat img soubor a vytáhnout z něj informace nejen o instalovaných klíčích, ale také informace o instalovaných mapách včetně regionů a to mnohem rychleji.

EDIT:

Kdo naopak potřebuje detekovat, k jakému ID mapy a ID jednotky se odemykací klíč vztahuje, může použít DOSovskou utilitu na rozbor klíče. Garmin parser lze stáhnout zde.

Re: [Old] Garmin GrabKey (detekce klíčů v souboru img)

OdeslatOdesláno: 16.02.16 11:10 (Út)
od bioteach
Při analýze Garmin analyzátor lze stáhnout.


สมัครคาสิโน